Body Clubbing Clubbing - imprezowy autobus Clubbing - imprezowy autobus Clubbing - imprezowy autobus Clubbing - imprezowy autobus

Clubbing

Wszystkie najlepsze kluby w Warszawie w jedną noc!
Imprezuj w Body Busie, który zawiezie Cie do każdego gorącego miejsca na klubowej mapie Warszawy. My zatrościmy się o lożę, hostessy, selekcjonerów i bramkarzy. Ty po prostu baw się do upadłego!

Nasze ulubione warszawskie kluby

Platinium
Body Clubbing
PLATINIUM CLUB & RESTAURANT to wyjątkowe miejsce na mapie warszawskich klubów... wysokie przestronne wnętrza, oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z nowoczesną i odważną aranżacją przestrzeni. PLATINIUM WARSZAWA PLATINIUM CLUB & RESTAURANT jest niewątpliwie jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów w Warszawie. Klub to blisko 1000m2 powierzchni, podzielonej na niezależnie funkcjonujące części. Układ sal, ich wystrój oraz rozkład tworzą interesujący klimat dając możliwość wielu ciekawych aranżacji.
Opera
Body Clubbing
Warszawa z pewnością posiada niezliczoną liczbę miejsc z rozbudowaną siecią podziemnych korytarzy, nigdy w pełni nie poznanych i zagadkowych. W jednym z takich miejsc, w podziemiach Opery Narodowej Teatru Wielkiego mieści się Opera Club. Ekskluzywny lokal utrzymany w klimacie orientalnym, pachnący kadzidłami, nasycony intrygującą tajemniczością Dalekiego Wschodu. Tutaj w piątkowe i sobotnie wieczory odbywają się imprezy przy muzyce klubowej granej przez najlepszych warszawskich DJ-ów a także tworzonej na żywo muzyce instrumentalnej (saksofon, perkusja, conga, flet, itp.). Jedną z największych atrakcji klubu jest chiński teatr cieni znajdujący się w centralnym punkcie sali. W pozostałe dni może tu mieć miejsce właściwie wszystko... Nagrywanie materiałów reklamowych czy telewizyjnych, bankiety, jubileusze, spotkania biznesowe, konferencje prasowe, uroczystość rozdania nagród, pokazy, gale, prezentacje, szkolenia, seminaria oraz wiele innych imprez okolicznościowych. Powierzchnia, jaką dysponujemy oraz sposób jej zagospodarowania powoduje, że przestrzeń ta może się odpowiednio zmienić w zależności od charakteru Państwa przedsięwzięcia. Czym dysponujemy? W naszym klubie znajduje się sprzęt nagłośnieniowy świetnie przystosowany to powierzchni klubu mieszczącej nawet 500 gości. Posiadamy szatnię, w pełni wyposażoną DJ-kę, scenę wielkości 35 m2, którą można odpowiednio powiększyć w zależności od potrzeb Gości. Jest również garderoba dla artystów, magazyn, przechowalnia, czy chociażby wejście od zaplecza z dala od wejścia głównego, co umożliwia sprawną pracę ekip montażowych czy technicznych. W klubie nie mogłoby także zabraknąć parkietu (7m x 8m) otoczonego stylowymi, dalekowschodnimi kanapami, gdzie można ciekawie spędzić czas paląc sheeshę i jedząc sushi przygotowywane „na żywo”
Capitol
Body Clubbing
Daj się ponieść wyobraźni i zatop sie w zmysłowej aurze teatralnych wnętrz jednego z najmodniejszych klubów w Warszawie! 18 października 2008 w blasku reflektorów przedstawiono światu nowy projekt - Capitol - połaczenie przestrzeni teatralnej z nowoczesnym wystrojem klubu muzycznego. Od samego poczatku Capitol znalazł sie na językach warszawskiej publiczności klubowej, świata artystów i show biznesu, jako miejsce które za każdym razem pozwala odkryć się na nowo... Wnętrza zaprojektowane przez Dorotę Banasik, są połączeniem inspiracji scenografią teatralną i nowoczesnym stylem światowych klubów muzycznych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego klubu i przeżycia wyjątkowego Capitol Exerience.
Organza
Body Clubbing
lub ORGANZA powstał w 2001 roku i działał przez 10 lat na ul. Sienkiewicza. W tym czasie stał się ikoną rodzimej sceny klubowej. W 2012 nadszedł czas na zmiany, wiążące się z przeniesieniem lokalu na ulicę Mazowiecką. Ulica ta jest największym w polsce zagłębiem klubowym, oraz miejscem w które instynktownie migrują warszawscy imprezowicze, niezależnie od dnia tygodnia czy pory roku. Nowa ORGANZA, na przestrzeni ostatniego roku. dała się poznać, jako lokal na najwyższym poziomie, w którym dba się o standardy i jakość obsługi, nie zapominając przy tym o utrzymaniu koleżeńskiej atmosfery. Działaniu Naszego lokalu przyświeca zasada, iż jest to klub "od ludzi-dla ludzi" - naszym priorytetem jest to, żeby każdy gość czuł się u nas jak u dobrych znajomych na imprezie! KLUB ORGANZA otwiera swoje drzwi w środy, piatki, soboty oraz niedziele. Od piatku do soboty Panie mogą się napić za darmo wszystkich cocktail'i z Naszej karty między godziną 22gą, a 23cią. Ponadto wprowadziliśmy promocję "Pięć Pierwszych Piątek Pije Połówkę", natomiast w niedziele serwujemy wódkę w cenie 5pln za kieliszek, zaś Jack'a Daniels'a po 10pln. ORGANZA- "If You want it- we've got it!"
Foksal 18
Body Clubbing
FoksalXVIII to klub usytuowany w samym centrum Warszawy, przy prestiżowej i słynącej z nocnego życia, ulicy Foksal. Przestronne piękne wnętrza, niepowtarzalny, elegancki klimat, najwyższej jakości obsługa i najlepsza muzyka to niewątpliwie największe atuty klubu FoksalXVIII. Klub FoksalXVIII to połączenie elegancji z nowoczesnością, w którym każdy z naszych Gości poczuje się wyjątkowo.
De Lite
Body Clubbing
Miejsce z wyjątkowym charakterem i potencjałem do inspiracji. Rangę miejsca podwyższa sąsiedztwo popularnych teatrów, restauracji, hoteli, sklepów światowej sławy marek odzieżowych oraz wielu miejsc spotkań ludzi mediów, biznesu oraz kultury.